top
اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
امام حسین علیه السلام: رستگـار نمی شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خریدنـد. (تاریخ طبرى، ص 1، ص 239)


گالری عکس
سایتهای مفید
مقام معظم رهبری
وزارت کشور
خبرگزاری فارس
خبرگزاری قرآنی ایران
وبگاه علی رضا نادری
مهدی نادری
خبرگزاری انتخاب
شهر خبر
روزنامه جام جم
افکار نیوز
جوان
اعتدال
ملیت
عصر ایران
سمنا
صاحب نیوز
جهان نیوز
مشرق
سپاه نیوز
وزارت امور خارجه
دانشجو
خبرگزاری مهر
ایسنا
آفتاب
تابناک
مرکز اسناد انقلاب اسلامی
بنیاد تاریخ پژوهی ودانشنامه انقلاب
مرکز مطالعات خلیج فارس
دفاع مقدس
تدبیر و امید .....
شورای نگهبان
اندیشه های سیاسی
پایگاه تاریخ معاصر ایران
هوا شناسی سمیرم
خبرگزاري پليس
amar
افـراد آنلاین : 19
بازدید امروز : 190
بازدیــــد کل : 656452
line
عنوان خبر : آیت الله میرعمادی امام جمعه خرم آباد جلسه ستاد تنظیم بازار لرستان را در اعتراض به گرانی‌ها و وضعیت بازار ترک کرد.

تاریــخ خبر : 1397/9/21

آیت الله سید احمد میرعمادی شامگاه سه شنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار لرستان با انتقاد از وضعیت بازار اظهار داشت: وقتی در جلسه تنظیم بازار گفته شود که میوه را تا شب عید تا ۲۰ هزار تومان جا دارد، می‌خواهد مغازه دار تا ۲۵ هزار تومان نفروشد؟ در همین جلسه گفته نشد؟ وقتی گفته می‌شود هرچی بفروشید گوشت هم فراوان است، می‌خواهید مغازه دار گوشت ارزان بدهد؟ آیا در این جلسه نگفتید میوه تا ۲۵ هزار تومان جا دارد؟ این گرا دادن به بازاری نیست؟

آقایان به فکر مردم باشید، ببینید مردم دارند چه می‌کشند

وی با بیان اینکه در توزیع گوشت تعلل شده است، آن کسی که تعلل کرده چرا معرفی نمی‌شود، تصریح کرد: آقایان به فکر مردم باشید، ببینید مردم دارند چه می‌کشند، یک میلیون می‌دهم ببینم می‌توانید خانواده خود را یک ماه اداره کنید، می‌توانید یک کیلو گوشت به خانه بیاورید.

آقایان کارشان را انجام نمی‌دهند و مسئله را امنیتی می‌کنند، مسئله امنیتی از همین جلسه شروع می‌شود

نماینده، ولی فقیه در لرستان افزود: می‌گوییم گوشت فراوان است، این شد حرف؟ این حرف‌ها را نزنید، این گرا دادن است؛ آقایان کارشان را انجام نمی‌دهند و مسئله را امنیتی می‌کنند، مسئله امنیتی از همین جلسه شروع می‌شود، این گرا‌ها از کجا می‌آید؟ کی مردم را تحریک می‌کند؟

آیت الله میرعمادی با بیان اینکه حرفی نداریم یک میلیون و ۵۰۰ هزارتومان به همه مدیران می‌دهیم، یکی از شما یک ماه خانه را اداره کند، ببینیم می‌توانید، تصریح کرد: آیا این وضعیت انصاف و عدل و عدالت است؟ چرا این حرف‌ها را می‌زنید در جلسه، گوشت یک مرتبه از ۳۰ هزار تومان به ۷۰ هزار تومان رفته، آن هم متغیر است؛ بعد هم می‌گوییم گوشت فراوان است. این شد حرف؟

بیاید یک روز در دفتر ما، طرف می‌آید از این شرایط سخت گریه می‌کند

وی با تاکید بر اینکه وقتی در جلسه رسمی مسئولان چنین صحبت می‌شود مردم نمی‌خواهند جمع شوند؟ چرا می‌گذارید چنین اتفاقاتی بیافتد، افزود: خودمان نظارت نمی‌کنیم، خودمان گرا هم می‌دهیم، بیاید یک روز در دفتر ما، طرف می‌آید از این شرایط سخت گریه می‌کند.

نماینده، ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه شخصی کارمند قراردادی است و آمد در اتاق من گریه کرد، می‌فهمید معنای گریه این خانوم چیست؟ بعد می‌گوییم گوشت و قند و... فراوان است، اظهار داشت: مردم را ببینید، خودتان را منطبق کنید بر مردم، بعضی از شب‌ها قرص می‌خورم می‌خوابم، از شرایطی که خانمی آمده در دفتر من گریه کرده است.

آیت الله میرعمادی یادآور شد: عزیزان کاری که از دستمان برمی آید را انجام دهیم، وضع و زندگی مردم را ببینید.

 نماینده، ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد پس از پایان صحبت‌های خود به نشانه اعتراض جلسه ستاد تنظیم بازار لرستان را ترک کرد.

ارسال نظر : (نظر شما پس از تایید مدیریت سایت نمایش داده خواهد شد.)
نام نام خانوادگی :

متن نظر :


   

نظرات سایر کاربران :

نظری وجود ندارد.
btm